SC Hírös-Ép | Eredmények
RSS-CSATORNA Turn on Javascript!

III. Hírös Hét Nemzetközi Focifesztivál

Eredmények


˝A˝ csoport

Csapat Meccsek Gólok Pont Hely
SC Hirös-Ép 2003
01.SC Hirös-Ép 2003 - Jészberény Tehetség SE0:2
02.SC Hirös-Ép 2003 - SC Hirös-Ép 20020:4
03.SC Hirös-Ép 2003 - Gold-Sport Pécs 20044:0
04.SC Hirös-Ép 2003 - SC Hirös-Ép 20020:4
05.SC Hirös-Ép 2003 - Gold-Sport Pécs 20044:1
06.SC Hirös-Ép 2003 - Jészberény Tehetség SE0:0
8:11 7 1
Jészberény Tehetség SE
01.Jészberény Tehetség SE - SC Hirös-Ép 20030:2
02.Jészberény Tehetség SE - Gold-Sport Pécs 20040:0
03.Jészberény Tehetség SE - SC Hirös-Ép 20020:6
04.Jészberény Tehetség SE - Gold-Sport Pécs 20040:1
05.Jészberény Tehetség SE - SC Hirös-Ép 20020:1
06.Jészberény Tehetség SE - SC Hirös-Ép 20030:0
2:8 5 2
Gold-Sport Pécs 2004
01.Gold-Sport Pécs 2004 - SC Hirös-Ép 20022:2
02.Gold-Sport Pécs 2004 - Jészberény Tehetség SE0:0
03.Gold-Sport Pécs 2004 - SC Hirös-Ép 20030:4
04.Gold-Sport Pécs 2004 - Jészberény Tehetség SE1:0
05.Gold-Sport Pécs 2004 - SC Hirös-Ép 20031:4
06.Gold-Sport Pécs 2004 - SC Hirös-Ép 20020:2
4:12 4 3
SC Hirös-Ép 2002
01.SC Hirös-Ép 2002 - Gold-Sport Pécs 20042:2
02.SC Hirös-Ép 2002 - SC Hirös-Ép 20034:0
03.SC Hirös-Ép 2002 - Jészberény Tehetség SE6:0
04.SC Hirös-Ép 2002 - SC Hirös-Ép 20034:0
05.SC Hirös-Ép 2002 - Jészberény Tehetség SE1:0
06.SC Hirös-Ép 2002 - Gold-Sport Pécs 20042:0
19:2 0 4

˝B˝ csoport

Csapat Meccsek Gólok Pont Hely
KLC-KTE SI 2.
01.KLC-KTE SI 2. - Szanda Focisuli3:1
02.KLC-KTE SI 2. - Dunakeszi4:0
03.KLC-KTE SI 2. - Gödöllő FC1:0
04.KLC-KTE SI 2. - Gold-Sport Pécs 20035:0
05.KLC-KTE SI 2. - Vasas Kubala Akadémia1:0
14:1 15 1
Vasas Kubala Akadémia
01.Vasas Kubala Akadémia - Gödöllő FC3:0
02.Vasas Kubala Akadémia - Gold-Sport Pécs 20035:0
03.Vasas Kubala Akadémia - Gold-Sport Pécs 20034:0
04.Vasas Kubala Akadémia - Szanda Focisuli0:2
05.Vasas Kubala Akadémia - KLC-KTE SI 2.0:1
12:3 9 2
Szanda Focisuli
01.Szanda Focisuli - KLC-KTE SI 2.1:3
02.Szanda Focisuli - Gödöllő FC0:0
03.Szanda Focisuli - Gold-Sport Pécs 20031:0
04.Szanda Focisuli - Vasas Kubala Akadémia2:0
05.Szanda Focisuli - Dunakeszi2:2
6:5 8 3
Gödöllő FC
01.Gödöllő FC - Vasas Kubala Akadémia0:3
02.Gödöllő FC - Szanda Focisuli0:0
03.Gödöllő FC - KLC-KTE SI 2.0:1
04.Gödöllő FC - Dunakeszi3:2
05.Gödöllő FC - Gold-Sport Pécs 20034:0
7:6 7 4
Dunakeszi
01.Dunakeszi - Gold-Sport Pécs 20032:2
02.Dunakeszi - KLC-KTE SI 2.0:4
03.Dunakeszi - Vasas Kubala Akadémia0:4
04.Dunakeszi - Gödöllő FC3:2
05.Dunakeszi - Szanda Focisuli2:2
6:15 2 5
Gold-Sport Pécs 2003
01.Gold-Sport Pécs 2003 - Dunakeszi2:2
02.Gold-Sport Pécs 2003 - Vasas Kubala Akadémia0:5
03.Gold-Sport Pécs 2003 - Szanda Focisuli0:1
04.Gold-Sport Pécs 2003 - KLC-KTE SI 2.0:5
05.Gold-Sport Pécs 2003 - Gödöllő FC0:4
2:17 1 6

˝C˝ csoport

Csapat Meccsek Gólok Pont Hely
Szolnoki MÁV
01.Szolnoki MÁV - KLC-KTE SI 1.1:0
02.Szolnoki MÁV - Szilády RFC0:0
03.Szolnoki MÁV - Solt FC3:2
04.Szolnoki MÁV - FC Hatvan3:2
05.Szolnoki MÁV - KID SC Abony2:0
9:4 13 1
FC Hatvan
01.FC Hatvan - Szilády RFC2:0
02.FC Hatvan - Solt FC2:1
03.FC Hatvan - KID SC Abony3:2
04.FC Hatvan - Solt FC2:3
05.FC Hatvan - KLC-KTE SI 1.1:1
10:7 10 2
Solt FC
01.Solt FC - KID SC Abony3:2
02.Solt FC - FC Hatvan1:2
03.Solt FC - Szolnoki MÁV2:3
04.Solt FC - KLC-KTE SI 1.2:2
05.Solt FC - Szilády RFC1:0
9:9 7 3
KLC-KTE SI 1.
01.KLC-KTE SI 1. - Szolnoki MÁV0:1
02.KLC-KTE SI 1. - KID SC Abony6:2
03.KLC-KTE SI 1. - Szilády RFC0:0
04.KLC-KTE SI 1. - Solt FC2:2
05.KLC-KTE SI 1. - FC Hatvan1:1
9:6 6 4
Szilády RFC
01.Szilády RFC - FC Hatvan0:2
02.Szilády RFC - Szolnoki MÁV0:0
03.Szilády RFC - KLC-KTE SI 1.0:0
04.Szilády RFC - KID SC Abony9:1
05.Szilády RFC - Solt FC1:0
9:4 5 5
KID SC Abony
01.KID SC Abony - Solt FC2:3
02.KID SC Abony - KLC-KTE SI 1.2:6
03.KID SC Abony - FC Hatvan2:3
04.KID SC Abony - Szilády RFC1:9
05.KID SC Abony - Szolnoki MÁV0:2
7:23 0 6

˝D˝ csoport

Csapat Meccsek Gólok Pont Hely
Szentmiklósi FC
01.Szentmiklósi FC - SC Hirös-Ép 20043:1
02.Szentmiklósi FC - Nagykőrösi Kinizsi4:2
03.Szentmiklósi FC - Gyergyócsomafalva5:2
04.Szentmiklósi FC - Kecskemét UFC2:0
12:7 12 1
Nagykőrösi Kinizsi
01.Nagykőrösi Kinizsi - Gyergyócsomafalva4:0
02.Nagykőrösi Kinizsi - Szentmiklósi FC2:4
03.Nagykőrösi Kinizsi - Kecskemét UFC2:0
04.Nagykőrösi Kinizsi - SC Hirös-Ép 20042:0
10:4 9 2
SC Hirös-Ép 2004
01.SC Hirös-Ép 2004 - Kecskemét UFC2:1
02.SC Hirös-Ép 2004 - Szentmiklósi FC1:3
03.SC Hirös-Ép 2004 - Gyergyócsomafalva5:2
04.SC Hirös-Ép 2004 - Nagykőrösi Kinizsi0:2
8:8 6 3
Kecskemét UFC
01.Kecskemét UFC - SC Hirös-Ép 20041:2
02.Kecskemét UFC - Gyergyócsomafalva5:0
03.Kecskemét UFC - Nagykőrösi Kinizsi0:2
04.Kecskemét UFC - Szentmiklósi FC0:2
6:6 3 4
Gyergyócsomafalva
01.Gyergyócsomafalva - Nagykőrösi Kinizsi0:4
02.Gyergyócsomafalva - Kecskemét UFC0:5
03.Gyergyócsomafalva - SC Hirös-Ép 20042:5
04.Gyergyócsomafalva - Szentmiklósi FC2:5
4:19 0 5

Negyeddöntő (vigaszág)

Mérkőzés Gólok
01.KID SC Abony - Gyergyócsomafalva6:0

Elődöntő (vigaszág)

Mérkőzés Gólok
01.Gold-Sport Pécs 2003 - Szilády RFC0:3
02.Dunakeszi - KID SC Abony3:2

Döntő (vigaszág)

Mérkőzés Gólok
01.Szilády RFC - Dunakeszi4:1

Nyolcaddöntő

Mérkőzés Gólok
01.SC Hirös-Ép 2003 - Gödöllő FC1:0
02.SC Hirös-Ép 2004 - FC Hatvan1:2 (1:1)
03.Vasas Kubala Akadémia - Gold-Sport Pécs 20041:0
04.KLC-KTE SI 1. - Szentmiklósi FC2:1
05.Szolnoki MÁV - Kecskemét UFC1:0
06.Szanda Focisuli - Jészberény Tehetség SE0:2
07.Nagykőrösi Kinizsi - Solt FC0:1

Negyeddöntő

Mérkőzés Gólok
01.SC Hirös-Ép 2003 - FC Hatvan4:1
02.Vasas Kubala Akadémia - KLC-KTE SI 1.3:0
03.Szolnoki MÁV - Jészberény Tehetség SE1:0 (0:0)
04.Solt FC - KLC-KTE SI 2.1:0

Elődöntő

Mérkőzés Gólok
01.SC Hirös-Ép 2003 - Vasas Kubala Akadémia3:1
02.Szolnoki MÁV - Solt FC3:2

Döntő a harmadik helyért

Mérkőzés Gólok
01.Vasas Kubala Akadémia - Solt FC4:2

Döntő

Mérkőzés Gólok
01.SC Hirös-Ép 2003 - Szolnoki MÁV2:0

Végeredmény

Hely Csapat
01.SC Hirös-Ép 2003
02.Szolnoki MÁV
03.Vasas Kubala Akadémia
04.Solt FC

Kiemelt játékosok

Minősítés Játékos
Legjobb góllövőKotroczó Péter (KLC-KTE SI 2.)
Legjobb kapusKiss Gellért (Vasas Kubala Akadémia)
Legjobb mezőnyjátékosCsinger Márk (Szolnoki MÁV)
Legjobb hazai játékosGazdag Vajk (SC Hirös-Ép)
Fair play díjGyergyócsomafalva