Utánpótlás foci

22. alkalom került megrendezésre a Lions Kupa

SC Hírös-Ép

A Kecskeméti Szent László Lions Club 21 év után először rendezte meg az SOS Gyermekfalvak nélkül  a Lions Kupát. A gyermekfalvak bezárásra kerültek, így idén új együttesek csatlakoztak az évek óta résztvevő csapatokhoz. A gyermeklabdarúgó torna lebonyolításában idén is Egyesületünk segítkezett.

Ezúttal 8 csapattal kezdődtek meg a küzdelmek vasárnap 8:00 órakor a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola tornacsarnokában. A régi résztvevők közül idén is itt volt a Marcelháza, Kalotaszentkirály, Beregszász, Tóthfalu, SC HÍRÖS-ÉP csapata, hozzájuk csatlakozott a Nyárlőrinci, a Kunszállási Általános Iskola és a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola.

Csapatunk ezúttal egy egyedi vegyes összeállítással lépett parkettre, 2006-2010-ig  különböző korú gyerekek voltak a keret tagjai. A szokatlan összetétel az egész torna során érzékelhető volt, de ettől függetlenül felszabadultan futballoztak és tudatos, tetszetős akciókat is láthattunk tőlük.

A torna során felnőtt csapatunk is parkettre lépet egy gálamérkőzés keretében, SC HÍRÖS-ÉP Öregfiúk - KTE Öregfiúk 3:3.

Csapatunk a IV. helyen zárta a tornát, melyet az újonc II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola nyert meg.

A XXII. Lions Kupa eredményhirdetését követően megérkezett a Mikulás is, így minden gyermek ajándékkal térhetett haza.