Utánpótlás foci

Újabb SC Hírös-Ép nevelés lett korosztályos válogatott

Az ezen a héten megtörtént kerethirdetést követően kiderült, hogy Szujó Attila, egyesületünk korábbi játékosa bekerült a Magyar U15-ös válogatott 22fős keretébe. A jövő hétén Telkiben tartandó összetartáson már Ö is részt vesz majd a válogatott többi játékosával.
Attila 5 éven át volt az SC Hírös-Ép játékosa a 2003-as korosztályban. Számos sikert ért el mind egyéni, mind csapat szinten is. Példamutató hozzáállása, átlagon felüli fizikai adottságai mellett, győzni akarása és a csapat iránti alázata már gyermekkorban is jellemezték. Egyesületünkben eltöltött felejthetetlen évek után a KTE Akadémiáján fejlődött, majd a Puskás Akadémia U15-ös korosztályában pallérozódik. Jelenlegi csapatának is egyik meghatározó játékosa.

Sok sikert kívánunk Neki. Reméljük a többi kihívást is ilyen sikerrel veszi!

Megosztás!

Kapcsolódó oldalak