Október 23-án a Titánium Liga 3. fordulóját rendezték Egerben

keresztes,U8,2013 SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

Keresztes Zoltán edző beszámolója

U8-as korosztályunk a hazai csapat ellen kezdett.
Rögtön látszott, hogy a gyerekekek nagyon sokat fejlődtek az előző fordulóhoz képest. Kiválóan működött a letámadás, melynek következtében ellenfelünk alig - alig lépte át a felező vonalat, s a 2x 25 perc alatt háromszor kellett a kapusunknak hárítani. Mezőnyben is mindenki kiválóan dolgozott, melynek eredménye 15 : 0.

Több mint 2 óra szünet után a Diósgyőr ellen léptünk pályára. Az első 10 percben meglepett minket gyors és agresszív játékuk, majd felvettük a ritmust és 3:3 –mal zártuk a félidőt. A második félidőre láthatóan elfáradt a csapatunk, hiszen csak egy csere játékosunk volt, míg az ellenfél egész sort tudott cserélni.
Ebben a játékrészben kapusunknak háromszorszor kellett középkezdéshez előre rúgni a labdát, míg mi csak egyszer zörgettük meg az ő halójukat.
Ez az a mérkőzés, ami rendkívüli fejlődési lehetőséget biztosít a srácoknak. Nagyon büszke vagyok rájuk, mindenkinek jár a gratuláció! Az összes játékosom kihozta magából a maximumot és látszik, hogy jó az út, amin járunk.