Utánpótlás foci

Túl van első tornáján az U6

U6,MTK,emléktorna SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

2024. március 2-án elkezdődött a legkisebbek számára is a labdarúgás végelláthatatlan körforgása. Első tornáján járt egyesületünk U6-os korosztálya, ahol belekóstolhattak a tornák atmoszférájába. A Szanda Focisuli, klubunk kiváló partnercsapata, akiknek ezúton is köszönjük biztosították a lehetőséget a sportág megszerettetésére a kicsiknek.


Kitl Zoltán szakmai igazgató beszámolója:


"Nagyon nívós teremtornán szerepelhettünk, aminek kifejezetten örülök, hiszen az első benyomások mindig nagyon fontosak. A játék megszerettetésére, a játéköröm kialakítására szerintem nincs is jobb lehetőség, mint ez a torna, hiszen már most olyna nagy múltú utánpótlás csapatok ellen éphettek pályára az ovisaink, mint például az MTK. A torna nagyon pörgős volt, holtidők nélkül és a nap végére midenki pozitív tapasztalatokkal ment haza. Fontosnak tartjuk ebben a kis korban az élményközpontúságot és örömmel láttam a lelkesedést és a mosolyt a gyerekek arcán a nap végén is."

 

Csoportmérkőzések:  
SC HÍrös-ÉP - Szolnoki MÁV 7-4
SC HÍrös-ÉP - Rákóczifalva SE 4-2
SC HÍrös-ÉP - SZANDA FS 3-2

Elődöntő:
SC HÍrös-ÉP - SZAJOL KLK 1-3

Bronzmérkőzés
SC HÍrös-ÉP - MTK 1-3


A csapat tagjai: Balla Csongor, Almási Dominik, Sipos Kornél, Bérczy Zsombor

A torna válogatottjába bekerült: Bérczy Zsombor

 

Megosztás!

Kapcsolódó oldalak