Utánpótlás foci

Kitl Zoltán beszámolója

U7,2014,maczelka,kitl SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

Egyesületünk U7-es korosztálya idén alakult és a mennyiséget szerencsére a minőség is kísérte. Maczelka Gábort helyettesítve, én vittem el az első nagy tornájára a legkisebb Bozsik korosztályt.
Egy 16 csapatos nagyszerű színvonalú és precízen megszervezett sződi torna volt a végállomás. Az ünnep ellenére sem maradtunk foci nélkül és nagyon örültem neki, hogy az egyesületünk jövője biztos alapokon nyugszik. Az ellenfelek között megtalálható volt a Ferencváros, az UTE, Gödöllő, Mészöly focisuli és még sorolhatnám… Rendkívül kiélezett volt a mezőny és szoros mérkőzéseket is játszottunk. Első sorban a tapasztalat szerzés volt a fő szempont a mai napon, illetve belekóstolhattak a gyerekek a magyar élmezőny elitjébe is. természetesen még van hová fejlődnünk, de összességében élvezték a játékot és ez a legfontosabb. A gólszerzésre és a hozzáállásra nem lehet panasz, viszont a magatartáson és a védekezésen még csiszolnunk kell. Voltak nagyszerű egyéni teljesítmények is. Pál Ádám bekerült a torna válogatottjába, ami azt jelenti, hogy jó úton haladunk. Gratulálok a csapatnak, Maczelka Gábornak és a nagyszerű szülői közösségnek, hogy egy ilyen összetartó csapategység képviseli az egyesületünket.

A torna Fair Play díjasa: SC Hírös-ÉP Kecskemét

A csapat tagjai:
Pál Ádám, Fodor Attila, Janovics Bence, Vörös Tamás, Józsa Milán, Csernus Dávid

Megosztás!

Kapcsolódó oldalak