Utánpótlás foci

Magabiztos siker a Kunszállás ellen

U19,ronkó SC Hírös-Ép

U19-es csapatunk a bajnokság 3. fordulójában a Kunszállás SE csapatát fogadta hazai pályán vasárnap koradélután. A találkozót az előzetes várakozásoknak megfelelően magabiztosan győzelemmel (7-1) zárta ifi csapatunk, melyen Szél Martin mesterhármasig jutott.

Ronkó Zsolt értékelése

,,Vasárnap Kuszállás csapatát fogadtuk. Előzetesen mi voltunk a mérkőzés esélyesei, ami a mérkőzés folyamán be is igazolódott. Ismét rengeteg helyzetet dolgoztunk ki,s ennek csak a töredékét értékesítettük, félidőben 4:0 vezettünk. A 2. félidőt szokásosan az "öltözőben kezdtük". A vendégek szépítettek is. Miután felébredtünk ismét nagy mezőnyfölényben játszottunk ami újabb 3 gólt eredményezett.
Az összkép alapján megérdemelt a nagy különbségü győzelmünk. De a helyzetkihasználásunkon még van mit javítani és a gyorsabb támadás befejezéseken is!"