Utánpótlás foci

Hatalmas siker volt a Mini Future Cup Kecskemét 2018

SC Hírös-Ép

Először került megrendezésre a Mini Future Cup Kecskemét 2018 nemzetközi utánpótlás labdarúgó torna, amelyhez fogható még nem valósult meg Kecskemét városában. Az U12-es korosztálynak kiírt tornán a hazai klubok mellett külföldi top csapatok is tiszteletüket tették a Hírös Városban.

Bátran állíthatjuk, hogy augusztus 23-án a jövő reménységeit láthattuk a Műkertvárosi Sportcentrumban. Egytől egyig kiválló csapatok léptek pályára a nap folyamán, melyek tetszetős meccsekkel, jó futballal kényeztették a kilátogtaókat.

Végeredmény:

I. Debreceni Labdarúgó Akadémia

II. Galatasaray SK

III. BATE Boriszov

IV. Eger SE

 

Különdíjasok:

Gólkirály: Efe Batmaz (Galatasaray SK)
Legjobb Játékos: Bodnár Balázs (Debreceni LA)
Legjobb kapus: Seredinski Bogdan (BATE Borisov)
Legjobb hazai játékos: SZűcs Szilárd (SC Hírös-Ép)

 

A jövő játékosai mellett pályára léptek a múlt bajnokai is, egy a KTE számos emblematikus labdarúgóját felvonultató gálamérkőzésen.

Lila csapat: Nagy Zsolt, Zsolnai Róbert, Nyilas Elek, Virágh Ferenc, Lantos Henrik, Sallai Zoltán, Kovrig Ákos, Csordás csaba, Koós Károly, Csapatvezető: dr. Kisjuhász Gyula

Fehér Csapat: Tóth Zoltán, Koncz Zsolt, Lóczi Péter, Czéh László, Szabó Tibor, Montvai Róbert, Tököli Attila, Mbengono Yannick, Kislőrincz György, Csapatvezető: Gyurik József, Kapusedző: Erdei Sándor

A csapatok és a kilátogatók visszajelzései alapján minden tekintetben hatalmas siker volt a Mini Future Cup Kecskemét 2018-ban és már alig várjuk a jövő évi folytatást!

Eredmények:

A csoport

 

B csoport

 

C csoport

I. Galatasaray SK   II. BATE Boriszov   II. CFR Cluj
IV. ASI Dinamo Star   IV. SC Hírös-Ép 2008   IV. KTE Labdarúgó Akadémia
II. Eger SE   III. Szilády RFC   I. FC Budapest
III. SC Hírös-Ép Egyesület   I. Debreceni Labdarúgó Akadémia   III. Grosics Akadémia Gyula
   

I. Pálya

 

 

II. Pálya

 

 

III. Pálya

 

10:00-10:15   Galatasaray SK - ASI Dinamo Star  2:0   BATE Boriszov - SC Hírös-Ép 2008   1:0   CFR Cluj - KTE LA     5:1
10:20-10:35   Eger SE - SC Hírös-Ép  1:0   Szilády RFC - Debreceni LA  0:4   FC Budapest - Grosics Akadémia   1:1

10:40-11:00

     

Megnyitó

   
11:00-11:15   CFR Cluj - FC Budapest  0:1   Galatasaray SK - Eger SE 3:0   BATE Boriszov - Szilády RFC   0:0
11:20-11:35   KTE LA - Grosics Akadémia  1:1   ASI Dinamo Star - SC Hírös-Ép 0:1   SC Hírös-Ép 2008 - Debreceni LA   0:7
11:40-11:55   BATE Boriszov - Debreceni LA   0:3   CFR Cluj - Grosics Akadémia  1:0   Galatasaray SK - SC Hírös-Ép   4:2
12:00-12:15   SC Hírös-Ép 2008 - Szilády RFC  0:1   KTE LA - FC Budapest  1:2   ASI Dinamo Star - Eger SE    0:1

12:00-13:20

     

Ebédszünet

   
13:20-13:35     M1 Galatasaray SK - Szilády RFC   5:0 M2 BATE Boriszov - CFR Cluj   0:0 (2:1)
13:40-13:55     M3 FC Budapest - Eger SE   1:1 (2:3) M4 Debreceni LA - SC Hírös-Ép  2:1
14:00-14:15     M5 Grosics Akadémia Gyula - SC Hírös-Ép 2008   3:1 M6 KTE LA - ASI Dinamo Star   0:1
14:20-14:35     M7 Szilády RFC - CFR Cluj   0:1 M8 FC Budapest - SC Hírös-Ép   1:2
14:40-14:55     M9 Galatasaray SK - BATE Boriszov   5:0 M10 Eger SE - Debreceni LA    0:4
15:00-15:15 M11
11-12. hely
SC Hírös-Ép 2008 - KTE LA   3:2 M12
9-10. hely
Grosics Akadémia Gyula - ASI Dinamo Star  1:5 M13
7-8. hely
Szilády RFC - FC Budapest  0:2
15:20-15:35     M14
3-4. hely
BATE Boriszov - Eger SE    2:2 (3:2) M15
5-6. hely
CFR Cluj - SC Hírös-Ép  0:0 (5:4)

15:40-16:10

     

KTE 1911 Legendák Gálamérkőzés 

Fehér csapat - Lila csapat  5:3

   

16:15-16:30

   

M16

Döntő

Galatasaray SK - Debreceni LA  1:2

Megosztás!

Kapcsolódó oldalak

Lezártuk az évet


Egyesületünk megtartotta 2019. évi évzáróját, melyen…

XXII. Lions Kupa


A Kecskeméti Szent László Lions Club 21 év után…