Utánpótlás foci

Keresztes Zoltán összegezte a legkisebbek 2019-es esztendőjét

2012,2013,2014,keresztes,fükő,kerpits,fehérvári SC Hírös-Ép

Az elmúlt év egyesületünknél a legkisebbek számára sok rendkívül jelentős változást hozott. Keresztes Zoltán egész évben a srácokkal dolgozott, de mellette folyamatosan változott a másik edző személye. Az év elején Marozsi Gábor, később Kovács Bálint vett részt az edzések levezénylésében. Nyár végén azonban a személyi változások összetorlódtak. Úgy nézett ki, hogy Pelikán István és Ronkó Zsolt fog Velük dolgozni, de végül az újonnan érkező Fűkő Péter és a már megszokott Keresztes Zoltán lett a befutó a 2012-seknél, akik közben U8 korosztály lettek. A gyerekek nagy része szeptemberben elkezdte az iskolát, s jöttek új arcok is a csapatba. Nagyobb pálya, nagyobb labda méret, nagyobb kapu és 4+1 létszám, ez várt rájuk az edzéseken és mérkőzéseken. A sok változás sokszor meglátszott a játékunkon, s bár nyárra összeállt, amit az edzők elképzeltek, azért akadtak nehéz és inkább felejtendő tornák is. Mindazonáltal látszik, hogy ez egy remek csapat, van bennük potenciál, s ha sikerül a fejlődést egyenletes szinten tartani, bármelyik ellenfélre veszélyes lehet a későbbiekben ez a korosztály!
 
Mindeközben a 2013-2014-s fiúk külön lettek választva és Ők az új U6 korosztály az egyesületünknél, Keresztes Zoltán vezetésével. Náluk még alakulóban van a létszám, nagyon szeretnénk tavaszra a 10 főt elérni vagy akár meghaladni is! Ők még tornákra inkább a téltől fognak rendszeresen járni, ősszel csak a Bozsik Fesztiválokon vitézkedhettek azok, akiket már leigazolt az SC Hírös-Ép. Természetesen edzőmeccsek is vannak a tervben, melyeket egyre gyakrabban iktatunk be a programba. Nagyon szeretik a srácok a focit, hiszen ovifoci mellett járnak a legtöbben még óvoda után az edzésekre, ahol töretlen lelkesedésükről tesznek tanúbizonyságot. Hajrá Srácok, csak így tovább!
 
Tornák, amiken idén részt vett a csapat:
 
- XXII. Hírös-Ép Kupa 4. és 8. hely
- XVI. Kolláth Béla Emléktorna 9. hely
- XI. kikelet kupa 2. hely
- RAFC gyereknapi kupa 1. hely
- Pünkösdi kupa 2. hely
- Youth Talent Cup Beloiannisz 2. hely
- Főnix Gold kupa 7. és 10. hely
- Youth Talent Cup Törökbálint 1. hely
- Kölyökliga őszi szezon 1. hely
 
 
A korosztály játékosai:
Bakó Dorián 
Bakró Róbert Ferenc
Bence Milán
Benda Levente
Bertus Lóránt
Dunai Dominik 
Janovics Bence
Kaldenecker Áron
Kovrig Martin
Kubránszky Attila
Kubránszky Gergő
Lévai Dénes Samu
Marte Miron
Meleg András
Molnár Bence 
Pintér Róbert
Schvéder Miklós Péter
Sörödi Benedek
Varga Csanád
Verebes Álmos
 
Edzők: Keresztes Zoltán, Fűkő Péter
Kapusedzők: Kerpics Ferenc, Fehérvári Noémi
 

Megosztás!

Kapcsolódó oldalak