Utánpótlás foci

Hasznos barátságos hangulatú mérkőzést játszott a két csapat

2013,U8,hirosep,keresztes SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

Keresztes Zoltán edző beszámolója:

,,Hétvégén, a Csólyospálos U8-as korosztályát láttuk vendégül egy edzőmeccsre a Buborékban. Bemelegítés után 4x15 percet játszottak a srácok, rövid szünetekkel. Az első negyedben egymásnak esett a két csapat, nagy örömmel vetették magukat a játékba a gyerekek, kiegyenlített volt a küzdelem. A második és a harmadik negyedben érvényesült a meccsrutin, mi irányítottuk a játékot. A negyedik negyedben minden játékost a megszokottól eltérő pozícióban küldtem a pályára és ismét kiegyenlített lett a játék. Összesen 20 gólt szereztek a játékosok, a végén elégedetten távozhatott mindenki a pályáról. Rendkívül hasznos volt olyan ellenféllel játszani, akivel még eddig nem találkoztunk. Köszönjük Furus Gergőnek és csapatának, hogy elfogadták a meghívást, biztos vagyok benne, hogy lesz még folytatás!"