Utánpótlás foci

A célfoci nyert!

ronkó,ifi SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

Küzdelmes, jó mérkőzésen tartotta otthon a 3 pontot a Lakitelek. A hazai csapatnak a 19. percben Magyar Péter révén sikerült megszerezni a vezetést. Ezt követően a mieink nagy akarattal és helyenként tetszetősen futballozva hajtottak az egyenlítésért, de a félidőben maradt az 1-0-ás hazai vezetés. A második félidőben is hasonló maradt a játék képe, de a 68. percben Farkas Norbert megduplázta a Lakitelek előnyét, amire csapatunknak már nem volt válasza.

Ronkó Zsolt értékelése

,,Hétvégén a Lakitelek vendégeként léptünk pályára. Amire előzetesen számítottam az meg is történt, a hazai csapat letámadást alkalmazott ellenünk. Szerencsére bátor, kombinatív játékkal mezőnyben partnerei voltunk ellenfelünknek! Rendre előre rúgott labdákból próbáltak helyzetbe kerülni, sikertelenül... mégis a vezetést nekik sikerült megszerezni, miután egy kapus elleni faultot tovább engedett a játékvezető. 1:0 volt félidőben a hazaiaknak. A második félidő ugyanott folytatódott, ahol az első abba maradt, mi játszottunk, ellenfelünk előrevágott labdákból próbált újra eredményes lenni. Úgy érzem, két jogos 11-esnél is néma maradt a síp, s ahogy lenni szokott, mi kaptuk a gólt! A vereség ellenére is minden játékosom dicséretet érdemel a hozzáállása miatt! Megyünk tovább és bízom benne, hogy ez a mentalitás kitart a bajnokság végéig!"