Kispályás városi foci

Most már nem csak a mi kezünkben van a sorsunk!

Az utolsó előtti fordulóban a Töpszli csapatával játszottunk. Győzelmünk esetén  második helyezésnél rosszabbat már nem érhettünk volna el. Vereségnél még a negyedik helyre is vissza csúszhatunk. Borzalmasan kezdődött számunkra a mérkőzés. Minden hibánkat kihasználta az ellenfelünk. Csak az volt a kérdés, hogy mennyi kapott góllal vonulunk félidőben pihenőre 0-5. A második játékrészben minden mindegy alapon szerettünk volna  közelebb kerülni ellenfelünkhöz. Ezért az eredmény érdekében gyorsabb játékkal, több helyzet kialakításával próbálkoztunk. Egy ideig úgy tünt, hogy erre lesz is lehetőségünk, mert feljöttünk 7-4-re és ziccer labdánk is volt.

Sajnos a lehetőségek kimaradtak és az ellenfelünk további gólokat is ért el, így súlyos és nem várt vereségbe szaladtunk bele.

SC.Hirös-Ép - Töpszli 4:9 (0:5)

A csapat tagjai: Pelikán István, Kovács László, Kocsis Ferenc, Kertész Zoltán, Tombácz Roland, Bányai Imre, Koós Károly, Kovács Dávid, Kertész Balázs

Gólszerzők: Tombácz Roland (2), Kovács Dávid, Kertész Balázs