Kispályás városi foci

Felnőtt bajnokság - Hibátlanul menetelünk!

AZ ötödik fordulóban a Töpszlivel találkoztunk.

A találkozó előtt derült ki, hogy a kapusunk megsérült a hétvégén. Így újra vészkapussal kellett felállnunk. Volt is ijedtség a csapaton belül. A mérkőzés első perceit mindkét csapat még a bemelegítéssel töltötte, ez rossz átadásokban és elhibázott befejezésekben mutatkozott meg. A  félidő közepére sikerült felvennünk a ritmust és könnyed játékkal meg is szereztük a vezetést. Három nullás eredménnyel fordultunk. A második félidőben is mi irányítottuk a játékot. Tetszetős, olykor sakk mattig kijátszott támadásokat vezettünk és tovább növeltük előnyünket.

Szerencsére ellenfelünk partner volt a játékban, nem tördelték fölösleges szabálytalanságokkal a meccset. Végül 7:1-re nyertünk egy élvezetes meccsen.

Öt fordulót követően vezetjük a tabellát. Csoportunkban, 15 ponttal és 48-12 gólkülönbséggel állunk az élen.

SC Hirös-ép – Töpszli 7:1 (3:0)