Kispályás városi foci

Változatos mérkőzésen sikerült nyernünk!

A mérkőzés előtt még számolgatnunk kellett a létszámot. A kezdősípszó elhangzásakor azonban megvolt a csapat. A mérkőzést egy gyors góllal nyitottuk. Így játszhattuk a saját játékunkat és az ellenfél volt kényszerítve a támadásokra és a kocáztatásra. Jól védekeztünk és az ellentámadásaink veszélyesek voltak amiből sikerült tovább növelnünk az előnyünket. Az ellenfél viszont pontatlan volt így nem sikerült betalálnia. A féleidő 3-0-ás vezetéssel zártuk. A második félidőben mindent egy lapra feltéve támadott a Fiesta. A védőik és a kapusunk magabiztosan állta a támadásokat a kapufa is velünk volt. A második félidőben csak 1-1 gól esett. A végeredmény 4-1 lett, a helyzeteit sokkal jobban kihasználó csapat győzött. Továbbra is vezetjük a tabellát!

SC.Hirös-Ép - Fiesta 4:1 (3:0)

A csapat tagjai: Pelikán István, Kovács László, Kocsis Ferenc, Kertész Zoltán, Tombácz Roland, Bányai Imre, Koós Károly, Palatinusz József

Gólszerzők: Koós Károly(2), Kertész Zoltán(1), Palatinusz József(1)