Felnőtt futball

Otthon tartotta riválisunk a pontokat

kitl,megyei SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

A hétvégén ezúttal szombaton lépett pályára felnőtt csapatunk a Kiskunmajsa vendégeként. Két, az osztályban jó erőt képviselő együttes rangadóján, a várakozásokhoz mérten, nagy küzdelem és kiegyenlített játék jellemezte az első félidőt, melyben nem is született gól. A második félidőben már egy jóval agilisabb hazai csapat jött ki a pályára, amelyik a szünet után nem sokkal meg is tudta szerezni a vezetést Rabóczi Dávid révén. Nem sokat kellett várni a következő találatra, nyolc perccel később már 2-0 volt az eredményjelzőn, a gólt Kis-Szabó Márk Sándor jegyezhette. Sajnos, az elmúlt hetektől eltérően ezúttal a cseréink se tudtak annyit lendíteni a játékunkon, hogy visszakapszkodjunk a mérkőzésbe. A mienk becsülettel hajtottak és mentek előre, de a 94. percben Szikora Tamás tovább növelte a Majsa előnyét, kialakítva ezzel a 3-0-ás végeredményt.

Kitl Zoltán értékelése:

,,Gratulálok a Kiskunmajsának, remekül játszottak, a játék minden elemében fölénk tudtak nőni! Úgy gondolom a bajnokság egyik legerősebb csapatával játszottunk. Az első félidő érzésem szerint rendben volt, realáis volt az X. A második féidőben már dominált a Majsa, ettől függetlenül nekünk is megvoltak a lehetőségeink, amikkel ha jobban sáfárkodunk, talán teljesen más eredmény születhetett volna. Sajnos fortuna sincs mellettünk az utóbbi időben, remélem a sérültjeink, hiányzóink visszatérnek és hamarosan mindenkire számíthatok. Rendet kell tennünk a fejekben és legyőzni a saját árnyékunkat, hogy idegenben eredményesebbek legyünk!"

Kiskunmajsai FC– SC Hírös-Ép 3-0  (0-0)
Labdarúgás, Megye II. osztály Észak, 8. forduló

SC Hírös-Ép: Hajnal – Laczkó, Sudár, Szabó, Lantos (61.), Nemesvári, Forgó, Kövecs, Kecskés (61.), Botos (70.), Horváth

cserék: Pusztai, Farkas (70.), Takács, Rékasy (61.), Kitl (61.)