Felnőtt futball

Hazai siker a záráson

nagykrisztián,vármegye1,győzelem SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

Nagyarányú hazai győzelmet hozott a vármegyei első osztály utolsó fordulója, egyesületünk magabiztos és élvezetes játékkal többgólos hazai sikert könyvelhetett el 30. fordulóban. Ezek után természetesen következett a közös évzáró, értékelés és meccsnézés.


Nagy Krisztián vezetőedző értékelője:


"Végre kiszakadt a zsák. Gólokban gazdag utolsó mérkőzést játszottunk a Bácsalmás ellen. Mondhatnánk kiesési rangadó volt, de igazából nem volt tétje a meccsnek. Az első félidőben nagy mezőnyfölényben játszottunk, de ez gólokban nem mutatkozott meg. A második félidőben a Bácsalmás elfáradt és 3-1 után egy kicsit feladta, így további gólokat szereztünk. Parázs 4 és Patvaros 3 gólja külön említést érdemel. Most 5 hét pihenő következik, utána elkezdjük a felkészülést, remélhetőleg egy sikeresebb bajnoki évre."

A mérkőzés jegyzőkönyve az alábbi linken érhető el:
https://adatbank.mlsz.hu/match/61/1/27416/30/1925177.html


A mérkőzés után hagyományainkhoz híven kiosztásra kerültek az egyéni elismerések is:
Kertész Zoltán elnökúr az alábbi játékosokat részesítette külön elismerésben:
Házi gólkirály: Parázs Benedek Zoltán
Az év játékosa: Patvaros Zsolt
Az év felfedezettje: Palatinus Zalán

Ezután Kitl Zoltán szakmai vezető egyeztette a felkészülési menetrend tervezetét, majd Parázs Benedek csapatkapitány osztotta meg tapasztalatait egyesületünk fennállásának első vármegyei első osztályú szezonjáról.

A folytatásban pedig következett a vacsora, a közös BL döntő nézés és a csapatépítés. 

Folytatás júliusban, addig is hajrá Hírös-ÉP!

Megosztás!

Kapcsolódó oldalak

Vereség Hartán


Továbbra sem megy idegenben felnőtt vármegye…