Felnőtt futball

Ezúttal minden működött

kitl,megyei SC Hírös-Ép

Csapatunk 2 hét szünet után újra hazai pályán lépett pályára és az újonc Csólyospálos csapatát fogadta.
A mérkőzést jól kezdték a csapatok, kiegyenlített játékott hozott az első 10 perc, majd a 11. percben Lantos érkezett kitűnően Háry beadására és máris 1-0 állt az eredményjelzőn. Ezt követően átvettük a mérkőzés irányítását és Lantos vezérletével (aki 4-szer zörgette meg az ellenfél hálóját) magabiztos 7 gólos győzelmet arattunk.

Kitl Zoltán értékelte a találkozót

,,A múltkori vereség után át kellett szervezni egy kicsit a csapatot, a taktikát is át kellett alakítani. Szerencsére a nyerő taktikát megtaláltuk, minden összejött, és nagyon örülök annak, hogy az ifistákat is nyugodt szívvel tudom berakni a csapatba, hiszen most is 2-3 játékosunk be tudott mutatkozni. Nagyon örülök a hazai pályás győzelemnek, célunk továbbra is felállítani a kétéves hazai veretlenségi sorozatot."

SC HÍRÖS-ÉP – Csólyospálos FSE 7-0 (1-0)

Összeállítás: Borbély – Kiss, Laczkó, Sudár (73.), Lantos, Nemesvári, Forgó, Kövecs, Rékasy (66.), Háry, Horváth (58.)
Cserék: Kitl, Ronkó (66.), Kecskés (58.), Sallai (73.)
Edző: Kitl Zoltán
Góloszerzők: Lantos (11., 57., 71., 87.), Háry (48.), Sudár (59.), Kecskés (64.)