Egyesületünk Elnöke és dolgozói ebéddel kedveskedtek a rászorulóknak

hirosep,kerteszzoltan,wojtyla SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

Már hagyományosnak mondható módon, az SC HÍRÖS-ÉP Egyesület Elnöke, Kertész Zoltán felajánlása lévén, ismét alkalmunk nyílt egy ebéddel megvendégelni a Wojtyla Barátság Központ gondozottjait. Az Elnök Úr mellett, Kitl Zoltán, Patvaros Zsolt és Marozsi Gábor segítkezett az ételek kiosztásában. A menü ezúttal milánói spagetti, gyümölcs és péksütemény volt. Nagy örömünkre szolgált, hogy ismerős arcokkal találkozhattunk és Farkas Pál, a Wojtyla Ház munkatársa köszöntő beszédéből megtudhattuk, hogy a koronavírusjárvány nem szedett áldozatot a ház gondozottjai közül. 

Kertész Zoltán is kifejezte ezzel kapcsolatban örömét, köszöntötte a rászorulókat és mesélt egy kicsit II. János Pál Pápa, és az SC HÍRÖS-ÉP "kapcsolatáról".

Ezután mindenki átvehette a neki járó ebédet és kellemes hangulatban -immáron bent az épületben-, egymás társaságában fogyaszthatták el.

Galéria

Galéria megtekintése
(A hivatkozott galéria nem az SC Hírös-Ép Egyesület weboldalán található.)

Megosztás!

Kapcsolódó oldalak

Elhunyt Nagy Zsolt


Mély megrendüléssel értesültünk egyesületünk kiváló…