Felavattuk a pályát!

SC Hírös-Ép

Szombaton egy 4 csapatos nemzetközi minitorna keretében hivatalosan is felavattuk az SC Hírös-ÉP első saját füves pályáját!
 
Mint ismert júniusban újra elkezdtük az edzéseket és az egy hónapos munka visszaigazolása révén mérkőztünk meg hazai és nemzetközi ellenfelekkel is. Igazi futball őrület volt a szombati nap folyamán a Műkertben, hiszen öt korosztályunk csapata is egyszerre volt versenyeztetve. Korosztályonként hat mérkőzést rendeztünk, a legkisebbeket kivéve, így összesen 24 mérkőzést tudtunk biztosítani a kiemelt korosztályaink számára. Ezúton is köszönjük a vendégeinknek, hogy minden korosztályban képviseltették magukat és minőségi edzőmérkőzéseket játszhattunk velük a gyermekek fejlődése érdekében.
 

A részt vevő csapatok

AFK ADA (Szerbia)
FK ARENA Subotica (Szerbia)
SZANDA Focisuli
SC HÍRÖS-ÉP Egyesület
 
A hétvégén újabb mérföldkőhöz érkeztünk, egyesületünk U10-es csapatát érte az a nagy megtiszteltetés, hogy elsőként léphetett pályára edzőmérkőzésen az újonnan elkészült hátsó füves pályánkon. A hazai pálya előnyét betartva pedig sikeresen meg is nyerték mindhárom mérkőzésüket.
 
Köszönjük szépen minden edzőnek, szülőnek és vezetőnek, aki kilátogatott erre a jeles eseményre!
 
Hajrá HÍRÖS-ÉP!
 

Megosztás!

Kapcsolódó oldalak

Elhunyt Nagy Zsolt


Mély megrendüléssel értesültünk egyesületünk kiváló…