Egyesületünk látta vendégül a kecskeméti rászorulókat

kerteszzoltan,kitl SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

Kertész Zoltán Elnök Úr és egyesületünk dolgozói, Kitl Zoltán, Patvaros Zsolt, Marozsi Gábor és Maczelka Gábor hétfőn a Wojtyla-házban tett látogatást.
 

Kertész Zoltán Elnök Úr gondolatai:

,,Mai napon egy nagyon karitatív szolgálatot teljesítettek az egyesületünk dolgozói Kecskeméten. A Wojtyla Barátság Központban segítkeztünk egy ételosztáson, a városból érkező idősek, rászorulók, hajléktalanok részére. Megérkezésünkkor már az épület előtt vártak, majd kedvesen be lettünk mutatva, Farkas P. József barátom,a ház alapítója és igazgatója, kedves felesége, testvére és a barátok, segítő kezek által. Nagyon megindító, megható volt látni az örömöt és a hálát az emberek arcán, köszönetük jeléül meg is tapsoltak minket. Egy nagyon kellemes egy óra volt, úgy érzem nekünk legalább olyan értékes volt, mint a ház gondozottjainak, hiszen a sportban is nagyon fontos, hogy lélekben erősek legyünk és ezek a szolgálatok szilárdítják meg emberi jellemünket. Örömmel támogattuk a Wojtyla- házat."

 

Megosztás!

Kapcsolódó oldalak

Elhunyt Nagy Zsolt


Mély megrendüléssel értesültünk egyesületünk kiváló…