U-8-9-10-11 Kölyökliga Vác!

Koós Károly

Az idén a Magyar labdarúgó Szövetség átszervezte az utánpótlás bajnokságot. Ezért jóval kevesebb lehetőség van a csapatoknak megfelelő szinvonalú mérkőzéseket játszani. Szerencsére volt egy egyesület aki vállalta és megszervezte , hogy a keleti régió ne maradjon bajnokság nélkül.

A lebonyolítás következő képpen alakul. 16 egyesület nevezett mind a négy korcsoportba. Így ősszel és tavasszal is öt-öt forduló alatt játszanak egymás ellen a csapatok. Egy játéknapon mindenki három meccset játszik.

 

A bajnokság végén díjazzák a csapatokat és a legeredményesebb egyesületeket is.

Az első játéknapon felemás eredmények születtek. Vácra busszal utaztunk és ezáltal jobban megismerhették a gyerekek egymást és a többi korosztály játékosait. Végül három mérkőzés után 100%-s csak az U8 maradt. A többi korosztály sem maradt győzelem nélkül. így kedvező helyzetből, kíváncsian várjuk a folytatást.

 

Sok sikert kívánunk minden csapatunknak a 2013-2014-s bajnoksághoz!

 

 A torna - Gloriett SE

2013.09.14. (szombat) 1186 Budapest, Tövishát utca 8.

10:00 A pálya: ASI-Dinamo Star SE – Gloriett SE 2006    6:4

10:00 B pálya: Mészöly Focisuli – Szolnoki MÁV 2006    4:7

10:00 C pálya: ASI-Dinamo Star SE – Gloriett SE 2004    0:14

10:00 D pálya: Mészöly Focisuli – Szolnoki MÁV 2004    0:7

10:40 A pálya: ASI-Dinamo Star SE – Gloriett SE 2005    0:12

10:40 B pálya: Mészöly Focisuli – Szolnoki MÁV 2005    4:4

10:40 C pálya: ASI-Dinamo Star SE – Gloriett SE 2003    9:2

10:40 D pálya: Mészöly Focisuli – Szolnoki MÁV 2003    3:3

11:20 A pálya: ASI-Dinamo Star SE – Mészöly Focisuli 2006    4:4

11:20 B pálya: Gloriett SE – Szolnoki MÁV 2006    1:2

11:20 C pálya: ASI-Dinamo Star SE – Mészöly Focisuli 2004    0:5

11:20 D pálya: Gloriett SE – Szolnoki MÁV 2004    3:1

12:00 A pálya: ASI-Dinamo Star SE – Mészöly Focisuli 2005    0:6

12:00 B pálya: Gloriett SE – Szolnoki MÁV 2005    2:3

12:00 C pálya: ASI-Dinamo Star SE – Mészöly Focisuli 2003    8:3

12:00 D pálya: Gloriett SE – Szolnoki MÁV 2003    2:1

12:40 A pálya: ASI-Dinamo Star SE – Szolnoki MÁV 2006    1:6

12:40 B pálya: Mészöly Focisuli – Gloriett SE 2006    2:9

12:40 C pálya: ASI-Dinamo Star SE – Szolnoki MÁV 2004    0:11

12:40 D pálya: Mészöly Focisuli – Gloriett SE 2004    0:10

13:20 A pálya: ASI-Dinamo Star SE – Szolnoki MÁV 2005    1:9

13:20 B pálya: Mészöly Focisuli – Gloriett SE 2005    0:4

13:20 C pálya: ASI-Dinamo Star SE – Szolnoki MÁV 2003    9:3

13:20 D pálya: Mészöly Fociusli – Gloriett  SE 2003    0:1


B torna - VÁC VLSE

2013.09.15. (vasárnap) 2600 Vác, Stadion út 2.

10:00 A pálya: Vác VLSE – Gyöngyösi AK 2006    5:2

10:00 B pálya: SC Hírös-Ép – Plútó SE Eger 2006    3:2

10:00 C pálya: Vác VLSE – Gyöngyösi AK 2004    6:5

10:00 D pálya: SC Hírös-Ép – Plútó SE Eger 2004    2:9

10:40 A pálya: Vác VLSE – Gyöngyösi AK 2005    1:2

10:40 B pálya: SC Hírös-Ép – Plútó SE Eger 2005    1:9

10:40 C pálya: Vác VLSE – Gyöngyösi AK 2003    2:4

10:40 D pálya: SC Hírös-Ép – Plútó SE Eger 2003    1:4

11:20 A pálya: Vác VLSE – SC Hírös-Ép 2006    1:5

11:20 B pálya: Gyöngyösi AK – Plútó SE Eger 2006    3:2

11:20 C pálya: Vác VLSE – SC Hírös-Ép 2004    4:0

11:20 D pálya: Gyöngyösi AK – Plútó SE Eger 2004    2:6

12:00 A pálya: Vác VLSE – SC Hírös-Ép 2005    0:2

12:00 B pálya: Gyöngyösi AK – Plútó SE Eger 2005    0:7

12:00 C pálya: Vác VLSE – SC Hírös-Ép 2003    1:3

12:00 D pálya: Gyöngyösi AK – Plútó SE Eger 2003    1:10

12:40 A pálya: Vác VLSE – Plútó SE Eger 2006    7:4

12:40 B pálya: SC Hírös-Ép – Gyöngyösi AK 2006    8:2

12:40 C pálya: Vác VLSE – Plútó SE Eger 2004    1:5

12:40 D pálya: SC Hírös-Ép – Gyöngyösi AK 2004    4:2

13:20 A pálya: Vác VLSE – Plútó SE Eger 2005    1:10

13:20 B pálya: SC Hírös-Ép – Gyöngyösi AK 2005    2:5

13:20 C pálya: Vác VLSE – Plútó SE Eger 2003    1:1

13:20 D pálya: SC Hírös-Ép – Gyöngyösi AK 2003    2:4


C torna - MTK-MFS

2013.09.15. (vasárnap) 1038 Budapest, Márton út 25.

11:00 A pálya: MTK-MFS – Budatétény SE 2006    3:0

11:00 B pálya: SZTK-Erima – Gödöllő 2006    1:6

11:00 C pálya: MTK-MFS – Budatétény 2004    4:1

11:00 D pálya: SZTK-Erima – Gödöllő 2004    17:0

11:40 A pálya: MTK-MFS – Budatétény 2005    10:0

11:40 B pálya: SZTK-Erima – Gödöllő 2005    5:7

11:40 C pálya: MTK-MFS – Budatétény 2003    1:3

11:40 D pálya: SZTK-Erima – Gödöllő 2003    1:3

12:20 A pálya: MTK-MFS – SZTK-Erima 2006    16:0

12:20 B pálya: Gödöllő - Budatétény SE 2006    3:0

12:20 C pálya: MTK-MFS – SZTK-Erima 2004    5:1

12:20 D pálya: Budatétény – Gödöllő 2004    5:0

13:00 A pálya: MTK-MFS – SZTK-Erima 2005    8:0

13:00 B pálya: Budatétény – Gödöllő 2005    4:6

13:00 C pálya: MTK-MFS – SZTK-Erima 2003    14:0

13:00 D pálya: Budatétény – Gödöllő 2003    4:2

13:40 A pálya: MTK-MFS –Gödöllő 2006    10:1

13:40 B pálya: SZTK-Erima – Budatétény SE 2006    3:0

13:40 C pálya: MTK-MFS –Gödöllő 2004    18:1

13:40 D pálya: SZTK-Erima – Budatétény 2004    8:2

14:20 A pálya: MTK-MFS –Gödöllő 2005    13:0

14:20 B pálya: SZTK-Erima – Budatétény 2005    7:3

14:20 C pálya: MTK-MFS –Gödöllő 2003    5:3

14:20 D pálya: SZTK-Erima – Budatétény 2003    0:4


D torna - Csepel FC

2013.09.14. (szombat) 1212 Budapest, Béke tér 1.

10:00 A pálya: Csepel FC – Jászberényi FC 2006    1:15

10:00 B pálya: KLC-KTE SI – Kiskunhalasi Szilády RFC 2006    8:0

10:00 C pálya: Csepel FC – Jászberényi FC 2004    5:0

10:00 D pálya: KLC-KTE SI – Kiskunhalasi Szilády RFC 2004    1:2

10:40 A pálya: Csepel FC – Jászberényi FC 2005    1:0

10:40 B pálya: KLC-KTE SI – Kiskunhalasi Szilády RFC 2005    1:2

10:40 C pálya: Csepel FC – Jászberényi FC 2003    2:2

10:40 D pálya: KLC-KTE SI – Kiskunhalasi Szilády RFC 2003    2:1

11:20 A pálya: Csepel FC – KLC-KTE SI 2006    0:3

11:20 B pálya: Jászberényi FC – Kiskunhalasi Szilády RFC 2006    9:2

11:20 C pálya: Csepel FC – KLC-KTE SI 2004    2:3

11:20 D pálya: Jászberényi FC – Kiskunhalasi Szilády RFC 2004    1:10

12:00 A pálya: Csepel FC – KLC-KTE SI 2005    3:9

12:00 B pálya: Jászberényi FC – Kiskunhalasi Szilády RFC 2005    1:1

12:00 C pálya: Csepel FC – KLC-KTE SI 2003    1:13

12:00 D pálya: Jászberényi FC – Kiskunhalasi Szilády RFC 2003    1:0

12:40 A pálya: Csepel FC – Kiskunhalasi Szilády RFC 2006    2:1

12:40 B pálya: KLC-KTE SI – Jászberényi FC 2006    5:6

12:40 C pálya: Csepel FC – Kiskunhalasi Szilády RFC 2004    1:3

12:40 D pálya: KLC-KTE SI – Jászberényi FC 2004    11:2

13:20 A pálya: Csepel FC – Kiskunhalasi Szilády RFC 2005    3:4

13:20 B pálya: KLC-KTE SI – Jászberényi FC 2005    4:1

13:20 C pálya: Csepel FC – Kiskunhalasi Szilády RFC 2003    3:4

13:20 D pálya: KLC-KTE SI – Jászberényi FC 2003    5:2


 U11 TABELLA

1. ASI  9 pont  26-8

2. KLC-KTE SI  9 pont  20-4

3. Budatétény SE 9 pont  11-3

4. Plútó SE Eger  7 pont  15-3

5. MTK-MFS  6 pont  20-6

6. Gyöngyösi AK  6 pont  9-14

7. Gloriett SE  6 pont  5-10

8. Jászberényi FC  4 pont  5-7

9. Kiskunhalasi Szilády RFC  3 pont  5-6

10.Gödöllői SK  3 pont 8-10

11. SC Hírös-Ép  3 pont  6-9

12. Vác VLSE 1 pont  4-8

13. Mészöly Focisuli 1 pont  6-12

14. Szolnoki MÁV  1 pont  7-14

15. Csepel FC  1 pont  6-19

16. SZTK-Erima 0 pont  1-21

 

U10 TABELLA

1.Gloriett SE  9 pont  27-1

2. MTK-MFS  9 pont  27-3

3. Plútó SE Eger  9 pont  20-5

4. Kiskunhalasi Szilády RFC  9 pont 15-3

5. SZTK-Erima  6 pont  26-7

6. Szolnoki MÁV  6 pont  19-3

7. KLC-KTE SI 6 pont  15-6

8. Vác VLSE 6 pont  11-10

9. Csepel FC  3 pont  8-6

10. Budatétény SE 3 pont 8-12

11. SC Hírös-Ép  3 pont 6-15

12. Mészöly Focisuli  3 pont 5-17

13. Gyöngyösi AK  0 pont  9-16

14. Jászberényi FC 0 pont 3-26

15. ASI  0 pont 0-30

16. Gödöllői SK 1-40

 

U9 TABELLA

1. MTK-MFS  9 pont 31-0

2. Plútó SE Eger 9 pont 26-2

3. Szolnoki MÁV  7 pont 16-7

4. Kiskunhalasi Szilády RFC 7 pont 7-5

5. Gloriett SE  6 pont 18-3

6. KLC-KTE SI 6 pont 14-6

7. Gyöngyösi AK 6 pont 7-10

8. Gödöllői SK  6 pont 9-26

9. Mészöly Focisuli  4 pont 10-8

10. SZTK-Erima  3 pont  12-18

11. Csepel FC 3 pont 7-13

12. SC Hírös-Ép 3 pont 5-14

13. Jászberényi FC 1 pont 2-6

14. Vác VLSE  0 pont  2-14

15. Budatétény SE 0 pont 7-23

16. ASI 0 pont  1-27

 

U8 TABELLA

1. MTK-MFS 9 pont  29-1

2. Jászberényi FC 9 pont 30-8

3. SC Hírös-Ép  9 pont 16-5

4. Szolnoki MÁV 9 pont  15-6

5. KLC-KTE SI 6 pont  16-6

6. Vác VLSE  6 pont  13-11

7. Gödöllői SK 6 pont  10-11

8. ASI  4 pont  11-14

9. Gloriett SE 3 pont 14-10

10. Gyöngyösi AK 3 pont 7-15

11. Csepel FC 3 pont 3-19

12. SZTK-Erima 3 pont 4-22

13. Mészöly Focisuli 1 pont 10-20

14. Plútó SE Eger 0 pont 8-13

15.Kiskunhalasi Sziládyi RFC 0 pont 3-19

16.Budatétény SE

 

,,EGYESÜLETEK KUPÁJA"

1. MTK-MFS

2. KLC-KTE SI

3. Gloriett SE

4. Plútó SE Eger

5. Szolnoki MÁV

6. Kiskunhalasi Sziládyi RFC

7. Gyöngyösi AK

8. Jászberényi FC

9. SC Hírös-Ép

10. Gödöllői SK

11. Vác VLSE

12. ASI

13. SZTK-Erima

14. Budatétény SE

15. Csepel FC

16. Mészöly Focisuli

 

Megosztás!

Kapcsolódó oldalak

U8 - Családi foci


Egy jó hangulatú edzésen a családi focié volt a főszerep!