Utánpótlás foci

A 2012-esek a Kolláth Béla emléktornán jártak

2012,keresztes

Keresztes Zoltán értékelése:

„Vasárnap 2012-ben született gyerekekkel Szandaszőlősre látogattunk, ahol a XV. Kolláth Béla emléktornán vettünk részt. A csoportban, sorrendben, a Grosics Akadémia Gyula, Szanda FS és Kid FC Abony csapatával mérkőztünk meg. Folyamatosan javuló játékunk az eredményeken is látszott. Az első két mérkőzésen hatalmas csata után alakult ki a 3:4 ill. a 2:2 végeredmény, míg a harmadik mérkőzésen magabiztos győzelmet arattunk. Az első helyosztón a Tiszafüredi VSE csapatát sikerült legyőznünk. Utána kicsit hosszabb szünet után –a későbbi győztes- Békéscsabai UFC-vel csak néhány percig tudtuk tartani a lépést. A meccs második részén már kiütközött rajtunk a fáradtság. Látszott a fiúkon, hogy legszívesebben délutáni pihenőjüket töltenék. Az utolsó mérkőzésen ismét a hazaiak következtek, de a harmadik helyért nekik jött ki jobban a lépés. A szervezők jóvoltából azonban szerencsére egy játékos sem távozott érem nélkül. A sportbarátságot még jobban erősítette az is, hogy minden csapat kapott ebédre egy-egy pizzát, melyet a gyerekek nagy örömmel fogyasztottak el. Biztosan jövőre is szívesen fogadjuk erre a tornára a meghívást! Nagy gratuláció jár a csapatnak, hiszen mindenki maximálisan odatette magát a pályán!”

A csapat tagjai: Bakó Dorián, Bakró Róbert, Kovrig Martin, Schvéder Miklós Péter, Wachter István Dániel
Edző: Keresztes Zoltán