Felnőtt futball

Sima vereség Kiskunmajsán

kemenes,kovrig,megyei

Gólgazdag meccsen szakadt meg az SC Hírös-Ép jó szériája.

Mindkét gárda 8 nap leforgása alatt harmadik összecsapására készült, így előtérbe került az állóképességi tényező is, hogy melyik együttes bírja majd jobban erővel. Az első játékrész gyors gólváltással kezdődött, Máté vezető találatára Stein válaszolt (1-1). Még az első félórában komolyabb előnyre tettek szert a hazaiak, ugyanis Nyerges Zoltán addig kétszer is megzörgette Pelikán hálóját. Szerencsére a szünet előtti utolsó percben egy öngól révén szépített a kecskeméti gárda. A második félidőben igyekezett egyenlíteni, adott esetben megfordítani a meccset Kovrig Ákos együttese, azonban csak meddő mezőnyfölényig jutott. Ráadásul az utolsó 10 percben Nyerges Márk révén újabb két találatot elérve nagy különbségű vereség lett a vége. Javítani szombaton, Izsákon lesz lehetőség.

Kiskunmajsa – SC Hírös-Ép 5-2 (3-2)
Kiskunmajsa: Mikovic – Szűcs (Zádori 64.), Murányi, Szőke (Domán 83.), Gera, Boros, Sipos, Máté, Kardos, Nyerges M., Nyerges Z.
SC Hírös-Ép: Pelikán – Lóczi, Kovrig, Dócs, Torbavecz, Stein, Katona (Puskás 69.), Lackó, Lantos, Gyebnár (Botos 71.), Tóth (Sallai 80.)
Vezetőedző: Kovrig Ákos
gsz: Máté (6.), Nyerges Z.(22. 29.), Nyerges M. (81. 89.), illetve Stein (12.), Murányi (öngól 45.),
sárga lap: Zádori (73.), Boros (90.), illetve Dócs (66.), Lóczi (86.)