Felnőtt futball

Győzelem a hosszú hétvége első felvonásán

kovrig,kemenes,megyei

Féltucat gólt szerzett az SC Hírös-Ép.

Ragyogó időjárás, és nagyszerű körülmények fogadták a csapatokat a Műkertvárosi Sportcentrumban, ahol rangadóra és jó mérkőzésre volt kilátás. Jó iramban folyt a találkozó, helyzetek alakultak ki egyik-másik oldalon is. A vezetést a hazai csapatnak sikerült megszereznie a 21. percben Stein Csaba révén (1-0). Lendületben is maradt a kecskeméti együttes, és még a szünetig két találatot is sikerült szerezni (3-0). A 44. percben a vendégek részéről Kenderes kapott piros lapot egy durva belépő után. Megnyugtató, három gólos hírös városi előnnyel vonultak a csapatok pihenőre. A szünet után csordogált a mérkőzés, a hetényiek próbáltak szépíteni a létszámhátrány ellenére, míg érthetően a kecskemétiek oldalán nem volt sürgős a gólszerzés. Az 56. percben szerzett Borsos Botond góllal végleg eldőlni látszott a meccs (4-0). 20 perccel a lefújás előtt Némedi szépített (4-1), azonban nem sokáig élt a remény a pontszerzésre, mert négy minutummal később Lantos is betalált (5-1). A lefújást megelőző percekben még felgyorsultak az események, két találatra ismét Lantos válaszolt, így alakult ki a 6-3-as végeredmény.

SC Hírös-Ép – Hetényegyházi SC 6-3 (3-0)
SC Hírös-Ép: Pelikán – Lóczi, Visinka, Kovrig (Laczkó 72.), Torbavecz, Stein, Katona, Lantos, Borsos (Botos 90.), Tóth (Horváth 72.), Molnár
Vezetőedző: Kovrig Ákos
Hetényegyházi SC: Kovács – Forgó, Gyenes, Kenderes, Kis, Kenderes Zs., Némedi, Mizsei, Ponczók, Tábi, Ponczok (46.)
gsz: Stein (21., 42.), Katona (30.) Borsos (56.) Lantos (73., 90.) illetve Némedi (69.) Mizsei (85.) Kis (87.)
sárga lap: Tóth (8.), illetve Mizsei (43.)
piros lap: - illetve Kenderes Zs. (44.)