Felnőtt futball

Nem sikerült a pontszerzés a Kecel ellen

nagykrisztán,vármegye1,kecel SC HÍRÖS-ÉP Egyesület

Idei első, hazai bajnoki mérkőzését játszotta felnőtt vármegye I-es csapatunk. Sajnos a keceliek mumusnak számítanak ebben a kiírásban, hiszen az őszi fordulóban is megtréfálták a mieinket. Ugyan sikerült a két gólos hátrányból szépíteni, de a pontszerzésre ezúttal nem jött össze, így maradtunk a 13. helyen a tabellán.

Nagy Krisztián vezetőedző értékelése:

"Nem vagyok megelégedve a csapat teljesítményével. Tudásunk alatt játszottunk, ami a nem várt vereséget eredményezte. Az első 10 percben 2 gólt kaptunk figyelmetlenségből, ez lélektanilag padlóra tett minket, amíg a Kecel csapatát felspanolta. Nem hittük el, hogy meg lehet fordítani a meccset. Az utolsó percben szerzett gól, már túl késő volt. Gratulálok a Kecelnek, kellemetlen ellenfél számunkra. Nem tudunk mit kezdeni az elképzelés nélküli csapatok ellen. Jobban szeretünk focizni próbáló csapatok ellen játszani, ellenük eredményesebbek vagyunk. Vállalom a felelősséget a nem várt vereségért, nem tudtam 2-0 után felrázni a csapatot. "